Maturitní a rozlučková trička

Čeká Vás maturita? Nebo jste v posledním ročníku 9. třídy? Jsme tu přesně pro Vás. Vytvořte si maturitní a rozlučková trýča. Design triček je jen na Vás. Trička si nejprve vyberte na našem e-shopu. Poté klikněte na Začít navrhovat a na trička přidejte vlastní text, fotografii, obrázek nebo předem vytvořenou grafiku. O zbytek se postaráme my. Tak ať vám to společně sluší.

Maturitní a rozlučková  trička jsou skvělým upomínkovým předmětem na ta krásná mladá léta, kdy jste den co den se svou skvělou třídou zažívali úžasné chvíle a spoustu srandy. Vzpomeňte si  např. společně na hlášky, které si za ty roky pamatujete, kterým jste se společně pořádně zasmáli a přidejte je na Vaše maturitní či rozlučková trička. Potisk triček je jen na Vás, tak neváhejte a vytvářejte.

Maturitní trička

Čeká Vás maturitní ples? Chcete společně zazářit. Neváhejte a vytvořte si maturitní tričko na míru. Potisk maturitních triček je  na Vás. Potisk není omezen. Maturitní ples je jedinečná životní událost, proto je třeba se na ni pořádně vybavit. Staňte se návrhářem maturitních triček pro celou Vaši třídu.

Jak na to?

VYBER PRODUKT K POTISKU

Nejprve si prohlédněte náš e-shop. Nabízí širokou škálu střihů, velikostí a barev triček i mikin. Vyberte si Vaše budoucí maturitní nebo rozlučková trička. Produkty k potisku jsou roztřízeny do kategorií Pánské, Dámské a Dětské.

KLIKNI NA TLAČÍTKO ZAČÍT NAVRHOVAT

Toto tlačítko nalezneš hned pod každým produktem.

NAVRHUJ

V návrháři už stačí pouze zapojit fantazii a na vybraný produkt přidat vlastní text (nápis, jméno, číslo…), fotku, obrázek nebo předem vytvořenou grafiku. O samotný tisk se už postaráme my.  

Maturák nebo rozlučka ve stylu!

Tvorba maturitních a rozlučkových triček nikdy nebyla snažší. Maturitní trička levně, snadno a rychle. Buď kreativní a vytvářej! Ať to celé třídě sluší.

[instagram-feed showheader=false]