Potisk mikiny snadno, rychle a levně

Potisk mikiny nikdy nebyl snažší. Během několika minut si v naší aplikaci vytvoříš vlastní potisk na libovolnou mikinu. Stačí VYBRAT mikinu, která se ti líbí, kliknout na tlačítko Začít navrhovat a PŘIDAT na mikinu VLASTNÍ FOTKU, TEXT nebo libovolný obrázek. A unikátní mikina s potiskem je na světě. Objevuj, poznávej a tvoř na vytvorsitričko.cz.♥

Potisk mikin

Den co den vídáme na ulici stovky možná tisíce lidí, kteří mají na sobě oblečení z velkoobchodů. Všichni prostě nosí to samé . Nebuď součástí stáda a vytvářej si vlastní originální textil s potiskem. Staň se návrhářem a udávej styl. Vytvoř si vlastní grafiku a přidej ji na vybranou mikinu. Nezapomínej ani na své blízké, vytvoř i jim potisk mikiny, který je vystihuje. Daruj kousek sebe mikinou s potiskem. Prohlédni si náš obchod, ve kterém nalezneš kategorie Pánské, Dětské a Dámské. Plň sny sobě a svým milovaným.

Mikina s potiskem na všechny příležitosti

Potisk textilu je jedním z originálních způsobů, jak udělat radost nejen sobě ale i svému okolí. Mikina s potiskem je skvělým originálním dárkem. Vytvoř např. mikinu s vlastní oblíbenou fotkou, jménem či oblíbenou hudební skupinou pro své přátele či rodinu. Vytvářej skupinové mikiny pro celou Vaši partu. Vyražte v nich společně na výlet, maturák, cyklisťák, na rozlučku se svobodou no prostě kamkoliv. Vlož do návrhu špetku kreativity, krásných vzpomínek a kousek sebe. Tak ať vám to společně sluší a hlavně ladí.

Potisk na mikiny s kapucí

Potisk mikin na speciální příležitosti

Vlastní originální potisk mikin

Barevné mikiny s potiskem

Jak na mikiny tiskneme? Jaké tiskové technologie používáme?

Jednou z technologií na potisk mikin je technologie sublimační. Sublimační tisk je ideální na potisk povrchu s polyesterovou úpravou. Tím je právě potisk mikin, triček a dalších. Jedná se o vysoce odolný potisk. Barva se přenese přímo do materiálu. Tisk je nejprve vytištěn na speciální papíry a následně je  tištěn na produkty pod vysokým tlakem a teplotou.

Digitální tisk také používáme na potisk mikin. Technologie potisku textilu digitálem ( DTG printer ) přináší mnoho výhod a plnobarevné motivy i při potisku jedné či dvou mikin. Potisk mikin není omezen barevností tištěného motivu a do jisté míry ani povrchem, na který se tiskne. Tisk je možný od 1 kusu. Potisk mikiny s plnobarevným obrázkem či vlastní fotografií není problém. 

Sítotiskovou technologií lze potisknout nejen mikiny, ale i trička a mnoho dalšího textilu. Jednoznačnou výhodou sítotisku je jednoduchost a opakovatelnost aplikace, trvanlivost potisku a současně příznivá cena. Aplikace sítotiskové technologie přímo na textilní materiál je obecně nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou potisku. Jsme schopni natisknout až 14ti barevnou grafiku.

Nažehlovací fólie používáme především na  potisk mikiny, pokud obsahuje ideálně  1-3 barevný motiv a netiskne se množstevně tj. ve velkém množství.  Nabízíme širokou škálou fólií, takže Váš potisk může být díky nim SEMIŠOVÝ, TŘPYTIVÝ, GUMOVÝ, zlatý, stříbrný, reflexní NEBO DOKONCE 3D. Více o technologiích zde.

Kde nás najdete?

370 06, České Budějovice

Rudolfovká 151

Kontakt

+420 604 146 226
info@vytvorsipotisk.cz

Otevírací doba

Po – Pá : 7:00–16:00

 

[instagram-feed showheader=false]