POTISK TRIČEK

Měníme obyčejné na originální

Vítej na stránce, naše společnost se specializuje na potisk triček a mikin. Staň se návrhářem s naší aplikací! Z katalogu produktů VYBER PRODUKT, který zrovna ve svém šatníku postrádáš. KLIKNI NA ZAČÍT NAVRHOVAT a VYTVOŘ SI vlastní originální TRIČKO. Stačí  v návrháři přidat libovolnou fotografii, obrázek, motiv nebo text.

Trička s potiskem na každou příležitost

Taky už tě nebaví nosit obyčejný textil z obchodů, který nosí každý? Staň se návrhářem, využij své schopnosti grafika a  vytvoř si unikátní potisk na libovolný produkt. 

Chystáš se na oslavu, rozlučku se svobodou, na party, na vodu, maturák nebo koncert? Vytvoř si trička s potiskem přímo na danou příležitost nejen pro sebe, ale i celou svou partu přátel, třídu nebo rodinu.

Sháníš dárky na narozeniny, svátky, Vánoce, Velikonoce nebo Valentýna? Buď v roce 2020 originální a vlož do dárku kousek sebe. Navrhni tričko např. s fotkou pro maminku, tatínka, sebe, kámoše nebo partnera. Potisk zvol tak, aby připomínal nezapomenutelné momenty, na které vždy rád vzpomínáš. Dárek, do kterého vložíš kousek sebe má mnohem vyšší hodnotu než dárky kupované. 

Způsobů, jak být originální a tvořivý je nespočet! Tak neváhej a ukaž světu, co se nosí… 

SKUPINOVÁ TRIČKA S POTISKEM

Rozlučky se svobodou, zamilované páry

♥Čeká Vás rozlučka se svobodou, Valentýn♥? Máte partu družiček, mládenců? Vylaďte se na stejnou vlnu. Připravte si ♥společná originální trička♥ s potiskem plná lásky a souznění. Tyto jedinečné příležitosti si to zaslouží..♥

Maturitní a rozlučková trička

Čeká tě maturita? Nebo si v 9. ročníku a chystáš se na rozlučku se svou milovanou třídou? Vytvorsitricko.cz je tu právě pro tebe. Vylaďte se na maturák či rozlučku do stylu. Vytvořte si v našem návrháři unikátní maturitní nebo rozlučková trička pro celou třídu nebo partu.

Vtipná trička 

Smích léčí.. Razíš na oslavu, na grilovačku, na vodu, do přírody, sháníš vtipný originální dárek? Rozdávej úsměvy a radost svou tvořivostí. Navrhuj trička s fotkou, vtipným nápisem, dresy, no prostě co tě napadne. Široká škála barev, velikostí, nabídka pro Dámy, Pány i Děti.

Jak tiskneme? Digitální, sublimační technologie, výšivka, sítotisk

Na trička tiskneme pomocí sublimační a digitální technologie. Sublimační technologie nabízí spoustu speciálních tiskových efektů, díky kterým může být Váš POTISK SEMIŠOVÝ, TŘPYTIVÝ, 3D NEBO GUMOVÝ. Digitální technologii používáme na tisk fotografií na trička. Trička s vlastní fotkou či obrázkem jsou velmi populární a zachycují nezapomenutelné momenty.

Zlatý a stříbrný potisk triček

Puntíkatý potisk triček

Třpytivý potisk triček

3D, gumový potisk triček

Staň se návrhářem, vytvoř si vlastní merch a vydělávej!

Máš nápady na vlastní merch? Si Youtuber? Chceš vydělávat u pohodlí domova? Věř v sebe a začni podnikat online.

Množstevní potisk triček – SLEVY

Pokud se rozhodneš tisknout u nás ve velkém, nebo navázat dlouhodobou spolupráci, SLEVY tě neminou. S rostoucím počtem kusů se snižuje cena.

Potisk 50 a více triček

sleva 20% 

Při 5. objednávce v jednom kalendářním roce

Objednej 2 získej 1 zdarma

[instagram-feed showheader=false]