Vlastní potisk textilu

Vytvoř si vlastní potisk textilu snadno a rychle. Jediné, co musíš udělat, je vybrat produkt, na kterém bude tebou vytvořený potisk natisknut. Vše z pohodlí domova a na míru, přesně podle tvých představ. Na textil můžeš přidat vlastní obrázek, fotografii nebo text.

vytvořit potisk

Staň se návrhářem

Buď kreativní a vytvoř si vlastní potisk snadno rychle a levně

Chystáš se na velkou rodinnou akci? Maturák rozlučku se svobodou nebo třeba na vodu? Tohle je příležitost přímo pro tebe. Vytvářej vlasní unikátní trička a mikiny s potiskem nejen pro sebe ale i pro své blízké. 

Jak vytvořit produkt s potiskem?

Postup je naprosto jednoduchý. Z našeho katalogu produktů stačí jeden vybrat a kliknout na tlačít Začít navrhovat popř. u produktu na Přidat potisk. Otevře se návrhář, ve kterém můžeš jednoduše přidat text, vlastní fotku či vybraný obrázek. O objednávku už se postaráme my.

Vyber produkt z katalogu

Vyber barvu, velikost a přidej potisk

O nás

Jaké výhody Vás čekají u naší společnosti?

Péče o zákazníky

Pro naše zákazníky fungujeme denně na naší zákaznické lince. Naši zaměstnanci Vám sdělí vše, co budete potřebovat vědět. Nebojte se nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Potisk online

Vše u nás vyřídíte z pohodlí domova ONLINE během několika minut.

Množstevní slevy

Oblečte stylově nejen sebe, ale třeba i celou svou rodinu, třídu nebo partu přátel a získejte mnoštěvní slevy!

Šetříme životní prostředí

Používáme zásadně ekologické barvy na vodní bázi, které nejen šetří životní prostředí, ale také tvoří vysoce kvalitní a odolný potisk.

Radost, která trvá

Tvorbou produktu s vlastním potiskem uděláte radost nejen chvilkovou, ale vytvoříte něco, co zachová svou hodnotu a bude Vám vždy připomínat zajímavý okamžik Vašeho života. Darujte svým blízkým kousek sebe.

[instagram-feed showheader=false]